KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 2771088
nr 277 1088
Pastell
sign. roddbåt, 50x60
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 oktober 2003
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)